לקוחות מספרים

את ביקו הכרתי בשנת 2004 , עת התחלתי לעבוד בפרסום אדלר חומסקי . יחד עם ביקו ששימש אז כמנכ"ל הום סנטר , עברתי כיברת דרך מקצועית בכל הקשור לשיווק ברשתות קמעונאיות ובכלל . יחד , העברנו מהלכים אסטרטגיים שהעבירו את הום סנטר הילוך בכל הקשור להפיכתה מרשת DIY קלאסית לרשת שמוכרת חוויית קניה ו HOME IMPROOVMENT . ביקו התגלה כחבר ומקצוען אמיתי שיודע לרדת לפרטים ולהוביל מהלכים אסטרטגיים ושיווקיים . עת יצאתי מעולם הפרסום והלכתי לשמש כמנכ"ל ארומה תל אביב , שם נדרשתי לשינוי גישה מקצועי והבניית כלים של ניתוח מכירות וכריית מידע , היה לי ברור שאני מביא את ביקו כיועץ . בסיועו של ביקו , בנינו תוך זמן קצר את הכלים ויצרנו את הכלים המקצועיים הנדרשים לרשת . גם כעת , בה אני משמש כמנכ"ל של רשת קפה לואיז , שכרתי את שירותיו של ביקו לצורך הבנייה והחיזוק של המסחר הקמעונאי ברשת . אני ממליץ בחום לכל ארגון להשתמש בידע ובניסיון הרב של ביקו .

גדעון יניב, מנכ"ל רשת קפה לואיז

מר דוד ביקובסקי ואנוכי עובדים יחדיו ובשיתוף פעולה כבר 15 שנה. בכל תפקידיו כיועץ וכמנכ"ל בחברות השונות היו הנעות תהליכים והפיתוח העסקי נר לרגליו. תפישת התפקיד הניהולי יחד עם תכונותיו האישיות תורמת לתקשורת אפקטיבית עם עובדיו, ההקשבה והדיאלוג עם העובד יצרו בכל החברות תרבות ארגונית חיובית של מוטיבציה, מנהיגות, עבודת צוות, והאצלת סמכויות אשר הובילו להתייעלות והשפיעו באופן ישיר על ניהול ייצור תקין של תזרים העבודה וכן ניהול זמן אפקטיבי בכל המחלקות. מר ביקובסקי עצמו הוא אדם נעים הליכות ומסביר פנים, בעל יכולות בין אישיות גבוהות. תכונות אלו ועוד רבות תרמו להצלחותיו בכל התחומים בהם נדרש מתוקף תפקידו, להגיע להישגים ותוצאות בפועל ואפשרו ללקוחות החברות לקבל טיפול אדיב, מסור ומקצועי

עשור נבון, מנכ"ל אלגל תעשיות אקריליות בע"מ

ביקו אדם ישר, משרה בטחון בקרב עובדיו ומנהליו, כריזמתי נעים הליכות ואדם נוח לסובבים אותו . בהקשר הניהולי יצא לי להכיר אדם המאמין כי מה שלא ניתן למדוד לא ניתן לנהל. בשל כך לכל אורך שנות עבודתנו המשותפת דאג להעביר את תפוקות מחלקת משאבי אנוש לפסים מדידים לצורך מעקב אחר שיפור ביצועים. בתקופה בה שימש ביקו כמנכ"ל החברה העובדים והמנהלים בה היו גאים במקום עבודתם ונתנו את מיטב מרצם על מנת שהעסק יצליח. בתקופה שבה שימש כמנכ"ל התבצעו פעולות אסטרטגיות חשובות שהצליחו להפוך למנועי הצמיחה של החברה, בינהם בין היתר My home ומתן מענה למשפצי דירות. באופן אישי מאוד נהניתי לעבוד תחת שרביטו של ביקו ולדעתי התקופה בה ניהל את החברה הייתה תקופה טובה לחברה וטובה לעובדים ולמנהלים.

ארן שדמי, סמנכ"ל משאבי אנוש, חברת הום סנטר

IsraelUSA